Aktualności/WydarzeniaKącik Przedszkolaka

„Ziemia – Nasza Planeta”

Konkurs plastyczny pod patronatem Pani Dyrektor Moniki Kurek, organizowany przez Przedszkole nr 1 z oddziałem integracyjnym w Strzegomiu.

Jeśli lubisz rysować, malować, wymyślać i ekologia jest dla Ciebie ważna, weź udział w naszym konkursie !!

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest:

Przedszkole nr 1 z oddziałem integracyjnym
58 – 150 Strzegom

2. Cele konkursu:

• Podnoszenie świadomości ekologicznej wśród przedszkolaków w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami w różnej postaci.
  • Zachęcanie dzieci do działania na rzecz ochrony środowiska.
  • Kształtowanie wyobraźni plastycznej, kreatywności, inspirowanie do aktywności twórczej.
  • Rozwijanie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi, jako jednej z form artystycznego wyrazu.

3. Adresatami konkursu są grupy przedszkolne dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

4. Zadaniem dzieci jest wykonanie plakatu ukazującego znaczenie Ziemi dla ludzi oraz różne sposoby dbania o naszą planetę.

• Technika wykonania plakatu jest dowolna (bez użycia sypkich materiałów)
  • Format dowolny.

5. Każda praca musi zawierać czytelną metryczkę umieszczoną z przodu pracy zawierającą: nazwę grupy, wiek dzieci i liczbę dzieci biorących udział w tworzeniu pracy, nazwę i adres placówki, telefon kontaktowy oraz imię i nazwisko rodziców/opiekunów prawnych.

6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dzieci oraz rodziców/opiekunów prawnych.

7. Prace plastyczne nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność organizatora konkursu.

8. Dostarczone prace zostaną wyeksponowane na terenie naszego przedszkola oraz na stronie naszej placówki.

9. Prace prosimy dostarczać z dopiskiem „Konkurs Ziemia – nasza planeta” do przedszkola w możliwym czasie (jak tylko wrócimy do Przedszkola będziemy czekać na prace konkursowe).

10. Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy oraz drobne upominki.

11. Do pracy należy dołączyć załącznik:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Przedszkole nr 1 z oddziałem integracyjnym w Strzegomiu danych osobowych mojego dziecka…………………………………………. (imię i nazwisko dziecka) na potrzeby konkursu plastycznego „Ziemia – nasza planeta” oraz na publikację jego pracy na profilu przedszkola na facebook’u oraz stronie internetowej przedszkola.

data i podpis rodzica / opiekuna prawnego …………………………….

koordynatorzy konkursu: Anna Sochocka, Ewelina Niepsuj – nauczycielki przedszkola

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE