Ogłoszenia PP1

Rekrutacja do Przedszkoli

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2021/2022

Od 1  do 19 marca 2021 roku będzie można złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej .

Wnioski te składać będą rodzice, których dzieci nie uczęszczały do przedszkola /oddziału przedszkolnego/ lub jeżeli rodzic chciałby zmienić przedszkole, do którego  uczęszcza dziecko.

Rodzice, których dzieci już uczęszczają do danego przedszkola i chcą aby dzieci w dalszym ciągu tam uczęszczały od 22 lutego do 28 lutego 2021 roku składają deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu / oddziale przedszkolnym/ .

Wzory wniosków i deklaracji oraz kryteria przyjęć do przedszkoli od 10 lutego 2021 roku  będą do pobrania ze  stron internetowych lub osobiście w sekretariatach poszczególnych placówek.

WNIOSKI I DOKUMENTY DO POBRANIA W ZWIĄZKU Z REKRUTACJĄ DO PRZEDSZKOLA NA ROK 2021/2022