Aktualności/WydarzeniaGrupy przedszkolne

WALENTYNKI 2024

Dzień miłości i przyjaźni w Przedszkolu Nr 1 z oddziałem integracyjnym

Walentynki w przedszkolu to zawsze wyjątkowy czas pełen radości i kreatywności!

Dzieci ze wszystkich grup wiekowych wspólnie obchodziły ten dzień. Towarzyszyła im Walentynkowa  Wróżka, która przekazała serdeczności zamieszczone w poczcie walentynkowej oraz przeniosła dzieci w magiczny świat laserów i świateł przygotowany przez pana Cezarego Włodarczyka. Przedszkolaki miały możliwość wykonania biżuterii walentynkowej  pod kierunkiem P. Aleksandry Okoń z Małej  Dawki Inspiracji. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach, konkursach i tańcach.  Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało lizaka w kształcie serduszka.

Dzięki takim inicjatywom w przedszkolu promujemy atmosferę akceptacji i szacunku dla wszystkich dzieci, ucząc ich, że Walentynki to nie tylko święto romantycznej miłości, ale także okazja do wyrażenia wdzięczności i sympatii dla wszystkich bliskich osób w życiu.