Aktualności/Wydarzenia

GMINNY FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ „POLSKIE PRZEBOJE”

11 kwietnia w Przedszkolu Nr 1 z oddziałem integracyjnym odbył się Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej.

Uczestniczyły w nim dzieci 5-6 letnie z przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych Gminy Strzegom.

Celem Festiwalu było wyzwalanie u dzieci radości śpiewania, stworzenie dzieciom uzdolnionym muzycznie okazji do zaprezentowania swoich talentów, integracja przedszkolaków pochodzących z różnych placówek przedszkolnych, promowanie przedszkola w środowisku oraz rozbudzenie uczucia radości i wspólnej zabawy. Przedszkolny Festiwal prowadziły panie nauczycielki: Pani Ilona Mikulec oraz Pani Paulina Chowaniec, oprawę muzyczną zorganizował Pan Paweł Chowaniec.

W skład jury weszli: Pan Michał Sokołowski – nauczyciel rytmiki, Pani Monika Lasota-Molis – dyrektor zespołu żłobków, Pani Katarzyna Puchalska – nauczyciel muzyki.

Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki: Jagna Antosiak z grupy Biedronki oraz Maja Figurska z grupy Żabki.

Wszyscy mali artyści otrzymali dyplomy uczestnictwa, statuetki oraz atrakcyjne nagrody, które wręczył Burmistrz Strzegomia – Pan Zbigniew Suchyta.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim wykonawcom.

FESTIWAL FILM