Aktualności/WydarzeniaOgłoszenia PP1

Dyżur w okresie wakacji

Drodzy  rodzice – Dyżur w okresie wakacji

Informujemy, iż Przedszkole nr 1 z oddziałem integracyjnym w Strzegomiu w miesiącu lipcu 2021r. będzie nieczynne w związku z przerwą wakacyjną.

W tym czasie dyżur będzie pełnić Publiczne Przedszkole Nr 3, ul. Parkowa 8 w Strzegomiu.

Zgłoszenia dzieci z naszego przedszkola na dyżur do innej placówki należy dokonać w sekretariacie Przedszkola nr 3, w terminie od 17 maja 2021r. do 28 maja 2021 r.  W godzinach od 8:00 do 15:00. Poprzez złożenie pisemnego wniosku, które dostępne są w holu Przedszkola nr 1 z oddziałem integracyjnym oraz Przedszkola nr 3.

Przypominamy, że z dyżuru wakacyjnego będą mogły skorzystać jedynie dzieci, których obydwoje rodzice lub rodzic samotnie wychowujący dziecko pracują i w tym czasie nie korzystają z urlopu (wypoczynkowego jak również macierzyńskiego, wychowawczego itp.) tj. nie mogą zapewnić opieki swoim dzieciom.