Aktualności/WydarzeniaGrupy przedszkolne

MAM TALENT W PRZEDSZKOLU

Dzieci zaprezentowały się w następujących kategoriach: recytacja, śpiew, akrobatyka, gra na instrumentach, piłka nożna, judo, prace plastyczne, taekwondo. Publiczność z podziwem oglądała zmagania Utalentowanych Przedszkolaków, które pokonując tremę , dały pokaz swoich wybitnych umiejętności . Dzieci pokazały że pasja, talent oraz praca są gwarancją prawdziwego sukcesu i to we wczesnych latach życia. Wspaniałe prezentacje małych artystów podziwialiśmy z zapartym tchem, a owacji nie było końca. Wszystkie Dzieci zasłużyły na miano zwycięzców „Mam Talent” . Uzdolnione i pracowite przedszkolaki otrzymały dyplomy i słodki upominek.
Przedszkolakom dziękujemy za podzielenie się swoją twórczością. Gratulujemy i życzymy dalszej pracy nad rozwijaniem pasji i talentów.